top of page
6.jpg

VIZE A KONCEPCE

Vize

Fotbalovou akademii jsem se rozhodl založit, protože mě baví a naplňuje práce s dětmi a s mladými lidmi. Sport a pohyb je pro zdraví každého z nás nesmírně důležitý. Mým cílem je prostřednictvím sportu zlepšovat každého jedince, a to jak po výkonnostní, tak po charakterové stránce. Jsem nesmírně hrdý na to, že se k nám připojují významné kapacity z oblasti sportu.

Jako trenér se snažím neustále zlepšovat, studovat a dosáhnout tak co nejvyššího vzdělání. A to samé žádám i od našeho trenérského týmu.

Fotbal a coaching je mým snem, je to můj život.  Cílem je zlepšovat a posouvat individuální dovednosti mladých hráčů neustále dopředu, soustředit se na každý jeden dotek, poučovat se z chyb, být neustále sebevědomý v soubojích 1 na 1, v rychlosti kombinace, převzetí míče nebo být co nejpřesnější a nejúspěšnější v samotném zakončení. To vše takovou formou, aby se hráči u zlepšování svých dovedností bavili, protože fotbal si musíte užívat,  ať už hrajete na jakékoliv úrovni.

 

A jak říkal můj velký vzor a zakladatel totálního fotbalu Johan Cruyff: „Je lepší selhat při cestě za vlastní vizí, než za vizí někoho jiného“. A věřte mi, že když dáte naši akademii šanci, nebudete litovat!

Koncepce

  • Individuální tréninky a služby pro děti od 8 do 17ti let spojené s fotbalem

  • Výchova sebevědomých, zdravě agresivních fotbalistů silných v soubojích 1 na 1 s vytříbenou technikou a s brilantním smyslem pro kombinaci, pracující v maximální rychlosti

  • Tréninky zaměřené na technické dovednosti, rychlost a zábavu

  • Technické dovednosti jako kontrola míče, přihrávky a zpracování, první dotyk, rychlost, 1 na 1, vnímání a rozhodování, zakončení a síla

  • Cvičení s důrazem na detail ovládání míče

  • Preference respektu, charakteru a sportovního výkonu před vítězstvím

  • Spolupráce s renomovanými a úspěšnými odborníky ve sportovním sektoru

DNFA_Top 11_cz.jpg
DNFA_Top 11_Life Skills_cz.jpg
DNFA_Mysl_Telo_Duse_cz.jpg

CITÁTY

Marcelo Bielsa

Antoine de Saint-Exupéry

Wayne Gretzky

Chvíle, ve kterých jsem se v mém životě zlepšil, úzce souvisejí se selháním.

Nechte svůj sen pohltit váš život, nikoli svůj život pohltit váš sen.

Mineš 100% střel, které nevystřelíš.

Jurgen Klopp

Pep Guardiola

Hrajete v rytmu, ve kterém trénujete. Když trénujete špatně, budete hrát špatně. Když v tréninku makáte jako bestie, budete tak i hrát.

Lyn St. James

K vítězství se dostaneš postupnými krůčky, nikoli mílovými kroky.

Pokud ti fotbal přijde skvělý jen tehdy, když vyhraješ, měl bys zůstat doma. Musíš akceptovat, že někdy ze sebe odevzdáš úplně vše a stejně prohraješ.

Tom Landry

Šampión je někdo, kdo se nevzdal v okamžiku, kdy se vzdát chtěl.

Rádi odpovíme na jakýkoliv dotaz. 

bottom of page